vasisdas.pl | świeże słowa
info + dodaj + opinie + ludzie + kontakt

A

B

C

Ć

D

E

F

G

H

I

J

K

L

Ł

M

N

O

P

R

S

Ś

T

U

W

Z

Ż


   vasisdas _sukurs    vasisdas _dostawcy
Obok lista tych, którzy pomagają tworzyć Vasisdas. Każda osoba, której słowo zostanie wykorzystane w serwisie, może liczyć na to, że również zasili ten wykaz.

+ vasisdas - strona główna
+ zapodaj słowo



































































































































































































































































































































































Lista osób, które zgłosiły przynajmniej jedno słowo do serwisu Vasisdas - świeże słowa (kolejność alfabetyczna):

+ Adu | sweetska@op.pl
szmerki

+ Agataka | agataka@op.pl
strzelić karpia

+ Andrzej | andrzej@zam.pl
łania + nabaculić się

+ Andrzej 2 | awnuk@kronikatygodnia.pl
być na dileju

+ Atreides | -
zaguścić (w czymś)

+ Asiula | asiula20@yahoo.ca
poczubiony

+ Asmo | a.mw@gazeta.pl
głuchacz

+ Baczeusz | slonio2@o2.pl
bej

+ Banshee | mudhoney@poczta.onet.pl
raszpla + kapeć + władza + zdzisław

+ Błajo | -
suczka

+ Bodek | b-bod@tlen.pl
nie ma bata

+ Bridget | pasjazycia@poczta.fm
omkły

+ Bro | -
wprowadzać

+ Coris | coris1@wp.pl
zawieszka

+ Dawid | dawekkk@interia.pl
człenio

+ Deejay | djmeehow@pf.pl
amputować się

+ Dominik Dusza | dodoni@o2.pl
przykowerzyć

+ Drapen | nakatomi1234@wp.pl
nabity

+ Drevko | drevko@o2.pl
skile

+ Ef | tenebres@op.pl
frykać

+ Efa | bolsik6@op.pl
egzot

+ Filon | filon@perfekt.pl
berger

+ Fk | fkz@autograf.pl
zieja

+ Fretka | fretka@aol.com
czardżować

+ Fubura | zuza303@o2.pl
sztela

+ Gadżet | a_bien@interia.pl
wykamany

+ Galiński Roman | roman_galinski@yahoo.com
strzaskany + zaprawa + nurek + przyspawać kogoś

+ Gina | gina202@wp.pl
szponcić

+ Gio | gio@iq.pl
burchać

+ Grylzdyl Fataan | grylzdyl.fataan@gazeta.pl
afterek

+ Gucio | -
szacun

+ Heinemedina | bela_lugosi1@wp.pl
jemioł

+ ho-lo.pl | info@ho-lo.pl
szpagaty

+ Ideau | -
bereciara

+ Iver | ceeman@vp.pl
babura

+ Janik Małgorzata | gosia@nesta.com.pl
biforka

+ Jasza | jnikodem@murator.com.pl
browsować

+ Jdm | idetamgdzieide@wp.pl
suchar

+ JotDee | jacekdr@pro.onet.pl
ślimaczyć się

+ Jolamariola | mapsoftacit@gmail.com
smyrofon

+ Karina | karina.jonca@neostrada.pl
wkleić się (gdzieś)

+ Karolina | kurczakolinka@wp.pl
nocnik + blachara

+ Kasia | kasia14_socho@op.pl
kółko

+ Kbx | kbxxx@o2.pl
sałepa

+ Klepacz Rafał | perkoz@zhp.org.pl
lambadziara

+ Kłamliwy Paznokieć | szajba@o2.pl
nawza

+ Knur | wielebnyknur@poczta.fm
cisnąć

+ Konrad | konhos@o2.pl
piździawa

+ Konrado | konradtoja@tlen.pl
pikolaki

+ Kruk Tomasz | tm@mrowa.one.pl
perwa

+ KrzySki | krzyskiba@wp.pl
zjechać do boksu

+ Kuba | jk_kirby@o2.pl
zajezdnia

+ Lansqa | karolina.julga@op.pl
lorbas + jorgać

+ Lesiu | gist2@wp.pl
piwak

+ Lollipop | lollipop1@o2.pl
świetlik

+ Lucyna Długołęcka | tradukistino@gmail.com
ciuciek

+ Luczy | luczy123@wp.pl
rzadziak

+ Łoś Andrzej | andrzejlos@op.pl
trybić

+ Maciek k. | hansua@o2.pl
mieć przepalony abażur

+ Magik MIKE | m_ziolko@wp.pl
pener

+ Mandzik | mandzik@interia.pl
kiermana

+ Marszałek Mariusz | pantograf@gazeta.pl
zwoje

+ Maryjan | maryjan@wp.pl
bronek

+ Mem | mem@o2.pl | rzeczy.blog.pl
wyjść na oko

+ Mika | milencias@o2.pl
narkoza

+ Misia | misia_dg@wp.pl
ściana płaczu

+ mono/ish_waw | -
dopytny

+ Mumin | artpl81@gazeta.pl
kampić

+ Nautilus | amonit@o2.pl
czeknąć + czekin

+ Nieobliczalna | nieobliczalnaa@interia.pl
zrywki

+ Nm | -
wytrzepany + szaleć na gwizdku

+ Ostra Siostra | -
kosta + zazdraszczać + dawać na coś + zbulwić się + zbulwiony + pultać się

+ Pancake_pl | pancake_pl@poczta.onet.pl
etiopia

+ Pauka | -
fisiować

+ Paulinka | paola_b@interia.pl
wpaść na Krzyśka

+ Pawel | noidea@wp.pl
spuściportek

+ Pawel bra|n | brain@inomail.pl
kukuryna

+ Pietia | pietia@gmail.com
lachon + straszyć porcelanę

+ Piotr | emsiberet@gmail.com
klapensy

+ Piotrek | tony51@autograf.pl
bawka

+ Pito | pito_el@o2.pl
błękit

+ Polynomial | polynomial@gazeta.pl
kąsać fabułę

+ Ravs | form@rafsagan.net | ravs.net
pożoga

+ red_forman | spam@red.neostrada.pl
łoić + złoić się

+ Renata | -
strzał + ring

+ Rizzo | pumpernikiel2@gazeta.pl
hebel + homik

+ Robo | robo1611@wp.pl
rozpylacz

+ Romero | -
podbijać (do kogoś) + jazdownia + sztajnes

+ Rtshadow | r.t.shadow@interia.pl
melać + zapsy

+ SaLi | sa_li@go2.pl
babeta

+ Saver | saver@op.pl
zonk

+ Seba | syrahion@o2.pl
tekściak

+ Sensej | adas35@wp.pl
kapsztyl

+ Shaman_munster | shaman_munster@o2.pl
densić

+ Sk8ciara | girl_13@vp.pl
zamulator

+ Skinnyp | brzezinski@me.com
konwy

+ Skipper | gmkk@o2.pl
mieć zwarcie w centrali

+ Soldier | soldier01@wp.pl
raczej

+ SopotInfo | funksoulbrother@pf.pl | sopotinfo.com
sztunia

+ Spaceman | -
jawka

+ Spleen | scourge1@wp.pl
wyczochrać

+ Sweetska | sweetska@op.pl
dozoba (do zoba)

+ Sylwqa | swqa1@wp.pl
uderzać w kimono + waksy

+ Szater | szater@gmail.com
wykładka

+ Tinuś | tinusiak@go2.pl
wrzuta + fagocytować + zdzierka + zdzierać z kogoś/czegoś

+ Tomson | tomson3@wp.pl
zaciera

+ Tweety | szooflada@wp.pl
w pytkę

+ Tytulla | tytulla@gazeta.pl
rycerz ortalionu

+ Ulma Dariusz | dulma@wp.pl
skwarzyć

+ Utynka | -
ssać

+ Vampir | dj_vampirek@wp.pl
rozwałka

+ Waryjatka | adres_internetowy@poczta.onet.pl
zgnić z czegoś

+ Walczuk | blairwitch3@op.pl
masisty

+ Wasiuk Borys | ls@stereos.com.pl
kąsać

+ Xriz | xriz@o2.pl
pruć się

+ Yamanbass | yamanbass@wp.pl
pochytać + pochytany

+ Zaraz | zzarazz@poczta.onet.pl
dymić

+ Zombi | zonik@poczta.fm
klepa się komuś gibie

+ Żołędź | ickers@o2.pl
buk


   vasisdas _daj głos    vasisdas _sukurs
Vasisdas istnieje głównie dzięki swoim użytkownikom, liczy na ich żywiołowość i rześkość lingwistyczną. A czym jest slang dla Ciebie? Określ swoje stanowisko, przedstaw obserwacje, poznaj wypowiedzi innych osób.

+ zapodaj komentarz





Znasz nietypowe słowa lub zwroty? Porozumiewasz się ze znajomymi, językiem dostępnym tylko dla wtajemniczonych? Posiadasz dar tworzenia ciekawych neologizmów, które przyjmują się w codziennej konwersacji?

Jeżeli na któreś z wyżej wymienionych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że możesz nam pomóc! Aby to zrobić prześlij nam nietypowe słowo lub zwrot, które po weryfikacji mają szanse znaleźć się w Vasisdas.

+ zapodaj słowo
index + info + dodaj + opinie + ludzie + kontakt © vasisdas.pl